Wybierz instalację
Zobacz jakie instalacje oferujemy i która będzie dla Ciebie najlepsza...
Nasze promocje
Co jakiś czas organizujemy
promocje na nasze usługi.
Przegląd instalacji
Zaplanuj już teraz przegląd swojej instalacji LPG.

O naszej Firmie

Od samego początku istnienia, staraliśmy się o jak najwyższe zadowolenie klientów z naszych usług. Wysoki stopień specjalizacji i umiejętności, oparte na wieloletnim doświadczeniu przyczynił się do rozwoju naszej firmy. Świadczone przez nas usługi dają pewność bezawaryjnej eksploatacji pojazdu i komfortu kierującego.
Serwis lpgZ uwagi na dynamiczny rozwój gazowych systemów zasilania staramy się na bieżąco podnosić nasze kwalifikacje, dzięki temu potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. W ofercie firmy znajdą Państwo urządzenia o najwyższej jakości i poziomie technicznym, dostępne na Polskim rynku, wyprodukowane przez znane i wiodące firmy. W połączeniu z profesjonalną obsługą i montażem daje to gwarancje wieloletniej i bezawaryjnej eksploatacji.

Zapoznaj się z opiniami o naszej Firmie.

Opinie bggas


Zostajemy wynagrodzeni przez naszych  Klientów.  Około 70% naszych montaży i serwisów mamy z polecenia, co świadczy o profesjonalizmie jaki latami wypracowaliśmy.
Auto Gaz "BG-Gas" s.c.    ul. Żaglowa 25A, 31-979 Kraków, tel. 12 686-60-53, tel. kom. 608 616-169, e-mail: bggas@poczta.fm
2014 © Copyright Bg-Gas. All rights reserved. Projekt i wykonanie: Luk-Art.pl